Hakkımızda

FUdek Logo F

FUDEK, 2007 yılından bu yana fuarcılık ve dekorasyon hizmetleri veren bir firmadır.Güvenilir müşteri ilişkileri, uygulanabilir tasarımlar, onaylanmış tasarımların mükemmel bir kalitede ve tam zamanında teslim edilmesi FUDEK’in temel çalışma prensipleridir.

FUDEK, profesyonel projelerde en önemli unsurun ekip çalışması ve uzmanlık olduğuna inanır. Bu nedenle bünyesinde, yaptığı işi seven, tamamı uzman tasarım ve uygulama ekipleri barındırır.

Profesyonel takım arkadaşlarımız yaratıcı fikirleri ile sizlere rehber olmaktan ve sizleri yeni pazar eğilimleri konusunda bilgilendirmekten onur duyacaklardır.

Fuar standınız sandığınızdan daha önemli olabilir…

Çünkü;

Katıldığınız her fuarda standınız hem işyeriniz hem de görsel sunum alanınız olacaktır.

Fuar boyunca standınız müşterileriniz ve rakiplerinizin algı merkezidir. Standınız ve firmanız ne oranda örtüşürse geri dönüşler de o kadar olumlu olacaktır. İyi tasarlanmış bir fuar standı, firmanızın kurumsal imajını hedef kitlenize yansıtmakta çok büyük önem taşır.

FUDEK, fuar stand dizaynı ve uygulamasında 10 yılı aşkın tecrübesi ile uzmanlaşmıştır. Bizimle çalışarak özel üretim stand uygulamalarında firmanıza özel etkileyici sonuçlara sahip olabilirsiniz.

01.
BAŞLANGIÇ

Sizi dinliyoruz

Görüşme sonrasında ortaya çıkan konseptin, profesyonel takım arkadaşlarımız tarafından ön tasarıma aktarılması

02.
HAYALİNİZLE TANIŞMA

Ön tasarım

Ön tasarımının paylaşımı sonrasında istenirse revizyonların yapılması ve karşılıklı mutabakat sonucu sözleşme imzalanması

03.
YARI YOL

3 boyutlu gerçeklik

Ön tasarımın ışığında projenin düzenlenip, 3D çizim ile final tasarım haline getirilmesi.

04.
1 ADIM KALDI

Sunum

Final tasarımın görsellerinin tarafınıza sunulması, istenirse revizyonların yapılması

05.
UZUN YOLUN BAŞARILI SONU

Üretim ve teslimat

FUDEK ekibinin tasarıma %100 uygun üretim süreci sonrasında, fuardan 1 gün öncesinde kurulumu ve teslimatı

Bize güvenen firmalar